Běžící pás

Jak vybrat skvělý stroj na běhání

Běhání nezávislé na počasí

Hlavní stránka » Proč běžící pás? » Běhání nezávislé na počasí

Chcete konečně začít pravidelně běhat? Tak potom si pořiďte běhací pás a trénujte v pohodlí domova. Pro cvičení na běhacím pásu si totiž uděláte čas mnohem snáze, než když budete muset vyběhnout ven.

Běhání na pásu je dnes stále oblíbenějším. Výhody, které stabilní a chráněné prostředí běžeckého trenažéru přináší běžcům, již pro mnohé převažují nad prožitkem, jaký jim poskytuje běh venku. Váš čas ani nepřízeň počasí už nebudou problém, stačí jen trocha pevné vůle a získáte kondici, pevné tělo i radost že života.

Komfort a bezpečí při běhu

Největší výhodou běžících pásů je komfort, který poskytují. S běhacím pásem můžete jít běhat kdykoli, ať je chladno, prší, sněží, nebo je náledí, a také v kteroukoli denní dobu. Nemusíme se přitom bát, že vás přejede auto, porazí kolo, nebo pokouše pes, bezpečnost si velice pochvalují i samotně pobíhající ženy. Také riziko zranění je zde neporovnatelně menší.

Výhody běžících pásů

Běhací pás láká běžce i díky moderním technologiím. S kvalitním pásem totiž může být trénink opravdu hodně pestrý. Lze běhat vytrvalostí běh, intervaly, tempový běh, kopce, stupňované běhy i zdolávat imaginární kopce. Obzvláště pokud vás zlobí kolena, oceníte možnost běhu do kopce, bez náročných seběhů. Zátěž můžete regulovat přesně podle sebe a svých schopností. Displej vám neustále ukazuje zdolanou vzdálenost, průměrný čas, kalorie i tepovou frekvenci.

Vše je na dosah

Ať jste seberychlejší a sebevytrvalejší, vše je vždy pohodlně na dosah. Nemusíte s sebou nikam složitě tahat potřebné občerstvení, jednoduše se natáhnete kdykoliv potřebujete pro láhev s pitím nebo energetickou tyčinku. K dispozici je vždy i ručník či rezervní suché tričko. Při dlouhých bězích si můžete krátit čas sledováním televize, nebo poslechem hudby.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: