Běžící pás

Jak vybrat skvělý stroj na běhání

Běžící pás - skvělý fitness stroj pro domácí cvičení

Běžící pás je výborný fitness stroj pro domácí cvičení i trénink v posilovně. Poradíme vám, jaký stroj vybrat a jak na něm správně cvičit. Stroj je vhodný nejen na běhání, ale i na rychlou chůzi, řada z nich má i funkci severské chůze.

Sledujte také novinky o běžících pásech - sledujeme všechny oblíbené značky - inSPORTline, Kettler, Olpran a další.

Proč právě běhání?

Běh patří mezi nejoblíbenější fyzickou aktivitu. Ovšem běhat se nedá vždycky, ne každý vyběhne za deště, nebo ve velké zimě. Alternativou je pak takové to domácí běhání.

Navíc má kromě nezávislosti na počasí i celou řadu dalších výhod - plocha pásu je šetrnější ke kloubům, dá se na nich nastavit různá rychlost a sklon běhací plochy.

Trénink na běžícím pásu

Běžící pásy jsou skvělé pro nabírání fyzické kondice i na hubnutí. K efektivnímu hubnutí je třeba dodržovat několik pravidel a doporučení od fitness trenérů. 

Základem je kvalitní běžecký pás. Jak běžící pás vybrat? Vybírejte osvědčenou kvalitu, dejte na recenze majitelů, vybírejte i podle ceny a požadovaných funkcí. Pro domácí trénink stačí běžící pás střední třídy, předpokládejme, že pás nebude tak intenzivně využívaný jako v posilovně.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: