Běžící pás

Jak vybrat skvělý stroj na běhání

Běžící pás z bazaru

Hlavní stránka » Koupit v bazaru

Běžící pás, nebo také stroj na domácí běhání, je dnes velmi v kurzu, ale není to zrovna levná záležitost. Proto ho mnozí zájemci chtějí z bazaru za nižší cenu.

Často se taková koupě opravdu vyplatí, zvláště, pokud je běžící pás minimálně používaný a prodávající se třeba stěhuje, takže chce jednat rychle. Velkou nabídku má Sport.bazos.cz nebo Fitbazar.cz – například běžící pás inSPORTline Excel Run se slevou zhruba 50 procent.

Je však potřeba zamyslet se nad podmínkami nákupu použitého zboží.

Jak je to s případnou reklamací běžícího pásu z internetového bazaru?

Dejte si pozor na potenciální reklamaci věci z internetového bazaru. Ta všeobecně známá, jako u zboží zakoupeného v obchodě, zde uplatnit nejde (i když třeba ještě běží). Záruku může prodávající poskytnout pouze dobrovolně. Na vady použitého zboží vzniklé po jeho koupi totiž žádná zákonná ochrana neexistuje.

Doporučujeme raději akce v e-shopech

I nové zboží můžete koupit levně - v akcích, výprodejích - doporučujeme e-shop inSPORTline.cz

U použitého zboží lze reklamovat jen případné skryté vady, nebo dodatečně žádat slevu z ceny, v extrémních případech vrácení peněz. Lhůta na výtku a žádost o nápravu činí šest měsíců od jeho převzetí.

Celý proces nákupu v bazaru je založen na seriózním jednání. Prodávající jsou ale často velmi vstřícní. Když zapojíte intuici a budete obezřetní, určitě se vám koupě běžícího pásu v bazaru vydaří.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář:
 

Komentáře

Michaela

11. 11. 2017

Schanim běžící pás použity v dobrém stavu