Běžící pás

Jak vybrat skvělý stroj na běhání

Běžící pásy Master

Hlavní stránka » Značky » Běžící pásy Master

Značka Master je na našem trhu již 10 let a získala si mnoho spokojených zákazníků. Dnes dokonce patří k těm nejprodávanějším. Je to především díky vynikajícímu poměru ceny, parametrů a komfortu běhu, které běžecké trenažéry této značky poskytují. Široká nabídka běžeckých pásů MASTER dokáže totiž uspokojit každého zájemce.

Běžící pásy Master jsou díky mnohaletým zkušenostem zárukou maximální kvality, velký důraz je ovšem kladen i na jejich design. V nabídce této značky naleznete mnoho variant, od nejlevnějších typů určených pro domácí kondiční běh či chůzi, přes univerzální rodinné modely na pravidelný trénink, až po profesionální běžecké pásy pro fitness centra i komerční využití.

Magnetické i motorové pásy disponují celou řadou nastavení, zajímavých a užitečných funkcí, možností snadného transportu, či složení do svislé polohy pro snadné skladování.

Oblíbené modely běžících pásů Master:

Běžecký pás Master F-10: elektromotorový běžecký pás s odpruženou běhací plochou pro domácí trénink. Výkon motoru 1,5 HP, maximální rychlost pásu 12 km/hod, šířka pásu 40 cm. Disponuje 15 přednastavenými programy, snímačem tepu, měřením rychlosti, času i vzdálenosti, má 2 polohy sklonu, disponuje i bezpečnostním klíčem a snadným složením do vertikální polohy. Cena: 8990 Kč.

Běžecký pás master F-25: Jedná se o motorový běžecký pás, který zvládá vše potřebné pro domácí cvičení. Výkon motoru 2.5 HP zajišťuje plynulou rychlost 1 - 22 km/hod. Odpružená běžecká plocha má komfortní rozměry 134 x 45 cm, lze ji sklonit až do 20 % stoupání. Nabízí 15 cvičebních programů, LCD displej computeru dává dokonalý přehled o rychlosti, čase, vzdálenosti, sklonu, kaloriích i tepové frekvenci. Pás disponuje také reproduktory a vstupem pro MP3 přehrávač. Nechybí ani bezpečnostní klíč, nebo možnost sklopení do vertikální polohy. Cena: 18990 Kč.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: