Běžící pás

Jak vybrat skvělý stroj na běhání

Běžící pásy: TOP značky z recenzí

Hlavní stránka » TOP značky

Běžící pás již dávno není doménou pouze posiloven a fitness center, ale stal se velice oblíbeným domácím trenažérem.

Při jeho pořízení raději vybírejte z osvědčených značek se zárukou kvality, bude vám pak spolehlivě sloužit po řadu let.

Jako následující výrobky, na které píšou uživatelé výborné recenze:

Běžící pásy KETTLER: tato německá značka je již dlouhodobě zárukou kvality a v oblasti domácího fitness a patří k tomu nejlepšímu, co lze zakoupit. Běžící pásy KETTLER disponují vynikajícím designem, skvělou mechanikou, dlouholetou životností a výbornými užitnými vlastnostmi za solidní cenu. Navíc tato značka garantuje dostupnost náhradních dílů až po dobu 10 let od ukončení výroby stroje.

Běžící pásy inSPORTline: česká značka na trhu působí již 10 let a běžecké pásy inSPORTline patří k jedničce na našem trhu. Nabízí řadu pokročilých funkcí, moderní design, vysokou užitnou hodnotu s mnohaletou životností. Vybírat můžete od cenově velmi dostupných modelů, až po profesionální běžecké pásy užívané v posilovnách. Nyní poskytují prodlouženou zárukou 5 let.

Běžící pásy TUNTURI: trenažéry této finské značky jsou vyráběny v několika řadách, od cenově dostupných modelů až po špičkově vybavené typy. Uživatelé si je oblíbili pro jejich design propracovaný do nejmenších detailů. Jsou robustní a pevné, disponují kvalitní mechanikou a přirozenou ergonomií pohybu, což umožňuje pohodlné cvičení. Všechny pásy se snadno nastavují a přemisťují díky praktickým kolečkům a důmyslnému systému sklápění.

Běžící pásy Master: na českém trhu jsou nabízeny již od roku 2007 a z široké nabídky běžeckých pásů MASTER® si vyberou začátečníci i pokročilí. Nabízí se běžecké pásy magnetické i motorové s celou řadou nastavení a funkcí, s možností transportu či složení do svislé polohy a snadného skladování. Jejich moderní design i funkce se neustále přizpůsobují současným požadavkům zákazníků.

Běžící pásy SPIRIT: jsou rovněž dobrou volbou, potřebujete-li kvalitní trenažér pro domácí i komerční využití. SPIRIT Fitness se prodávají v mnoha zemích světa a mimořádnou popularitu si získaly například v USA, Anglii, Itálii či Austrálii.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: