Běžící pás

Jak vybrat skvělý stroj na běhání

Bič na přebytečná kila je chůze na pásu! Pravdivý příběh

Hlavní stránka » Bič na přebytečná kila je chůze na pásu! Pravdivý příběh

Nikdy jsem nepatřila mezi ty šťastlivce, kteří by si se svou postavou nemuseli dělat starosti. Větší problém s váhou jsem ale začala až řešit s příchodem dětí, asi jako většina žen. A také jsem si to tím samozřejmě zdůvodňovala.

Ovšem jednoho dne, když se moje váha vyšplhala na 82 kg, jsem si řekla dost - takto už ne! Nechci, aby se za mne jednou děti nebo manžel museli stydět.

Když jsem se rozhodla se svou postavou něco dělat, na internetu jsem hledala nějaké účinné cvičení, které lze provádět doma. Někam pravidelně na cvičení docházet u mě opravdu nepřipadalo v úvahu. Jelikož chodím z práce až pozdě odpoledne, na to jít ještě do posilovny už nezbývá síla, čas a musím se přiznat, že ani chuť. Potřebovala jsem najít něco, co mě bude bavit a bude účinné.

Ověřila jsem si pravdivost tvrzení, že nejpřirozenější pohyb je chůze

Všude kolem sebe vidíte desítky typů cvičení, které vám "zaručeně" pomohou zhubnout. Po dlouhém hledání na internetu a pročítání diskuzí jsem se rozhodla, že vyzkouším chůzi, přesněji chůzi na pásu.

Jako u každého sportu, i u chůze je nejdůležitější pravidelnost, proto jsem zavedla přesnou dobu, kterou jsem poctivě dodržovala. Bylo to u mého podvečerního oblíbeného seriálu. Vymezený čas mi tak vždy uběhne, ani nevím jak.

Zjistila jsem, že na zhubnutí s běžícím pásem mi stačí 20 minut denně, třeba u TV

Začala jsem pomalou chůzí a postupně přidávala na rychlosti. Účinek na postavě samozřejmě nebyl okamžitý, ovšem začala jsem jej pozorovat již za měsíc. Na váze nikterak významný, ale moje oblíbené kalhoty mi začaly být volnější.

To mě tak namotivovalo, že jsem chtěla víc a změnila jsem konečně i jídelníček, nic závratného, ale vynechání sladkých jídel, pitný režim (3l neslazené vody denně) a večer bez mých oblíbených chipsů a jiných "dobrot" má velký efekt.

Dny ubíhaly a váha začala být opět moje kamarádka, kila se ztrácela a já dokázala zhubnout během půl roku neuvěřitelných 18 kg.

Je skvělé být zase spokojená se svým tělem, kupovat si hezké věci, cítit se přitažlivá a ještě jako bonus lépe spát!

Od té doby, co mám doma běžící pás, kila stále mizí!

Ovšem to rozhodně není konec, chci si svoji váhu udržet celoživotně, proto se svého běžícího pásu rozhodně nehodlám vzdát. I nyní stále pravidelně šlapu nejméně 20 minut denně rychlostí 7 km/hod a kila stále mizí.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: