Běžící pás

Jak vybrat skvělý stroj na běhání

Chůze na běžícím páse

I pouhá chůze na běžícím páse má velké zdravotní přínosy – nikdo neříká, že když se mu říká běžící, musíte na něm zrovna běhat. Mnoho lidí už díky rychlé chůzi na běžícím páse výrazně zhublo.

Výhody běžícího pásu oceníte zejména doma, protože můžete cvičit, kdykoliv máte čas a energii. Neomezuje vás počasí ani docházení do posilovny, snadno přitom dohlédnete na děti a chod domácnosti.

K chůzi vám navíc stačí levné běžící pásy – bezmotorové. Například magnetický běžecký pás Master F-04, nebo bezmotorový mechanický běžící pás inSPORTline Sprynkl. Oba běžící pásy ideální pro chůzi pořídíte do 5 000 Kč, a této investice určitě nebudete litovat. Běžící pásy jsou skladné, takže vám doma nezaberou mnoho místa ani po cvičení.

Účinné hubnutí a zvyšování kondice

„Díky chůzi na mechanickém běžeckém pásu vydáte dvakrát více energie. Toto cvičení je vhodné pro každého bez rozdílu věku a kondice, i pro klienty po operaci jako rehabilitace, neboť nijak nezatěžuje pohybový aparát," vysvětluje trenérka Jarmila Šulkovská v online Prostějovském deníku. Doplňuje, že výsledky na sobě pozná každý, kdo se chůzi na běžícím páse věnuje pravidelně 2× týdně po dobu 2 měsíců.

Pořiďte si běžící pás domů a cvičte na něm v soukromí, bez ostychu. A pusťte si k tomu hudbu, která se vám líbí, aby vám trénink rychleji ubíhal. Nebo další díl oblíbeného seriálu – moderní běžící pásy jsou tiché, neruší ani sousedy v paneláku. Cesta k vašemu zeštíhlení jim může zůstat naprosto utajena. Samozřejmě, pokud se sami nepochlubíte!

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: