Běžící pás

Jak vybrat skvělý stroj na běhání

InSPORTline, York a Esprit – nejprodávanější běžící pásy

Hlavní stránka » InSPORTline, York a Esprit – nejprodávanější běžící pásy

Cvičení na běžeckém pásu je skvělé pro spálení tuků, zlepšení krevního oběhu, zvýšení vitální kapacity plic a také optimalizaci krevního tlaku. Běžící pásy jsou dnes nejoblíbenější fitness stroje.

Mezi žádané značky pásů patří inSPORTline, York a Esprit

Okolo 13 tisíc korun stojí motorový běžící pás inSPORTline Cirrus, moderní stroj s bohatou výbavou. Díky dvoustupňovému manuálnímu zdvihu lze regulovat obtížnost běhu a simulovat tak běh do kopce. Pás dosahuje maximální rychlosti 14 km/h, což je pro domácí rekreační běh tak akorát. Přehledný počítač zahrnuje např. snímač tepové frekvence, měření doby běhu a 25 přednastavených programů.

Běžecký pás inSPORTline Cirrus pohání tichý motor s výkonem 1,5 HP a je vybaven bezpečnostním klíčem, který ho v případě potřeby ihned zastaví. A tím, že ho lze složit do vertikální polohy, ušetříte doma místo. Snadno ho uskladníte u zdi nebo vedle skříně.

Elektrické běžící pásy York stojí zhruba od 17 tisíc korun.

Za 11 tisíc korun koupíte SPORTOP Esprit CT50, jeden z nejlepších běžeckých trenažérů ve své třídě. Jeho výhodou je snadná montáž, protože je z 90 procent sestaven už v kartónu. Počítač běžícího pásu je naprogramován jako osobní fitness trenér. Nadchnou vás i fitness programy a „super soft" povrch, který tlumí nárazy chodidel. Využívat můžete funkce času, vzdálenosti, rychlosti, měření kalorií a tepové frekvence. Praktická jsou i tři horká tlačítka rychlosti v madlech.

Běžící pás a hubnutí

Chcete-li zhubnout, cvičte ráno na lačno minimálně po dobu půl hodiny, aby tělo stačilo sáhnout pro zásoby energie do tukových zásob. Když se vám to podaří dodržet alespoň třikrát týdně, dozajista zhubnete rychleji.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: