Běžící pás

Jak vybrat skvělý stroj na běhání

Jarní akce na běžící pásy

Hlavní stránka » Jarní akce na běžící pásy

Běžící pásy nám účinně pomáhají zvyšovat a udržovat fyzickou kondici během celého roku, jsou rovněž perfektním doplňkem rehabilitačního cvičení. Proto dnes patří mezi nejprodávanější domácí i profesionální fitness trenažéry.

Rozhodujete se o pořízení běžícího pásu a hledáte kvalitní řešení za příznivou cenu? Potom vás možná zaujme některý modelů, které právě teď můžete nakoupit opravdu výhodně.

Magnetický běžící pás inSPORTline Excel Run: s cenou od 6590 Kč. Tento bezmotorový běžící pás nabízí 2 stupně sklonu, 8 stupňů zátěže, běžeckou plochu 110 x 35 cm, hmotnost 30 kg a nosnost 110 kg. Za pomocí speciálně navržených funkčních pohyblivých madel se samostatným nastavením zátěže umožňuje navíc také funkci "Severské chůze" (díky nim spálíte až o 40 % více kalorií než při běžné chůzi). Uživatele oceňují i jeho možnost rychlého a snadného složení.

Běžící pás inSPORTline Zondi: s cenou již od 11 900 Kč. Je to kvalitní běžecký pás s bohatou funkční výbavou, nosností 120 kg a rychlostí: 0.8 - 12.0 km/hod. Mezi jeho hlavní přednosti patří tichý motor o síle 1.5 HP, možnost nastavení sklonu (3 úrovně) i snadné ovládání. Velký LCD displej zobrazuje čas, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie, puls a nabízí 9 přednastavených programů. Nechybí mu ani snímač tepu v rukojetích nebo bezpečnostní klíč. Disponuje běžící plochou s extrémní odolností o rozměrech 122 x 40cm a potěší svou jednoduchou manipulací při skládání.

Běžící pás MASTER F-15: cena již od 15 990 Kč. Jeho nosnost je 120 kg a velikost běžecké plochy 130 x 43 cm. Bodové odpružení běžecké plochy maximálně tlumí nárazy při běhu. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších běžeckých pásů, který je vybaven elektronicky ovládaným sklonem až do 16 %. Poskytuje široký rozsah běžecké rychlosti 1 - 16 km/hod. Počítač s LCD displejem disponuje celou řadou standardních i nadstandardních funkcí: množství spálených kalorií, měření tepové frekvence, rychlosti, vzdálenosti, 15 programů rychlostí. Nechybí mu ani bezpečnostní klíč a zabudované reproduktory i vstupní konektor pro připojení mp3. Velmi tichý chod motoru vás nebude nikterak omezovat.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: