Běžící pás

Jak vybrat skvělý stroj na běhání

Magnetický běžící pás

Hlavní stránka » Typy pásů » Magnetický běžící pás

Běhací pásy se nejčastěji objevují ve dvou variantách, motorové a magnetické běžící pásy. Pojďme si trochu blíže přiblížit druhé zmíněné, které jsou hitem poslední doby.

Magnetické běžící pásy jsou na mechanický pohon, kdy si můžete sami regulovat rychlost. Běžíte ve vlastním tempu a nemusíte se spoléhat na motor. Nejsou tedy vybaveny motorem a nevyžadují napájení, řešeny jsou pomocí magnetického odporu. Je zde vložen jakýsi setrvačník, který aktivujete vlastní vyvinutou energií.

Výhody magnetických běžících pásů

Bezmotorové běžící pásy disponují všemi důležitými funkcemi. Mají nastavitelný sklon cvičení, kterým můžete ztížit zátěž při běhu, nebo chůzi. Mohou být vybaveny počítačem s LCD displejem, který zobrazuje čas, rychlost, celkovou vzdálenost, tepovou frekvenci i spálené kalorie. Jsou většinou menší, skladnější, hodí se tak i do méně prostorných interiérů. Proti motorovým běžícím pásům jsou i levnější.

Pro vaši lepší představu zde uvádíme oblíbené levné modely magnetických běžících pásů:

Insportline EXCEL RUN: mechanický běhací pás nabízí optimální podmínky pro kondiční trénink. Kromě běhu a chůze umožňuje tento speciálně navržený trenažér za pomocí dvou pák také funkci "Severská chůze", se kterou spálíte o 40 % více energie než při obyčejné chůzi. Dále nabízí 8 úrovní nastavení zátěže, 2 úrovně náklonu běžeckého pásu a rozměry běžící plochy 110 x 35 cm. Počítač má všechny důležité funkce: měření času, vzdálenosti, kalorie i pulzu. Potěší i možnost rychlého složení pro úsporu místa. Cena od 5740 Kč.

Master F-04: je levný běžecký trenažér ideální pro domácí cvičení. Jeho přednostmi jsou malé rozměry, tichý chod, také možnost složení, snadná manipulace, bodové odpružení běžecké plochy. Počítač zobrazuje rychlost, čas, vzdálenost a spálené kalorie. Velikost běžící plochy je 103 x 33 cm. Cena již od 4290 Kč.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: