Běžící pás

Jak vybrat skvělý stroj na běhání

Motorový běžící pás

Hlavní stránka » Typy pásů » Motorový běžící pás

Běžící pás je dnes velmi populární. Oproti běhání venku totiž nabízí výhody pohodlí domova a časové flexibility. Moderní stroje jsou navíc snadno skladné a lehce přemístitelné, takže umožňují běhat například v obýváku při sledování televize.

Podle čeho vybrat běžící pás?

Uvažujete-li nad koupí běžeckého trenažéru, jistě se chystáte porovnat technické parametry jednotlivých výrobků, abyste dosáhli co nejlepšího poměru mezi výkonem a cenou.

Obecně platí, že čím má běžící pás silnější motor a delší i širší běžeckou plochu, tím lépe pro váš efektivní a komfortní trénink.

Na trhu jsou i bezmotorové stroje, ty však simulují spíše chůzi do kopce, maximálně pomalý běh. Avšak proto, že je uživatelé uvádí do chodu svou energií, poskytují také účinné cvičení.

Inspirujte se nabídkou e-shopů: Uvádíme dva vysoce hodnocené motorové běžící pásy:

  • Master běžecký pás F-14 má elektronicky ovládaný sklon 0 až 12 procent, výkonný počítač zobrazující rychlost, čas, spotřebu kalorií a další údaje, či bodové odpružení běžecké plochy. Také jeho estetické provedení je mimořádně zdařilé. Na Mall.cz stojí 13 tisíc korun.
  • Běžící pás inSPORTline Gallop s dárkem, dopravou a montáží zdarma se hodí pro domácí i hotelové či klubové posilovny. Jeho předností je silný a velmi tichý motor, elektronicky ovládaný sklon až do 20 procent a pohodlná běžecká plocha 145 krát 51 centimetrů. Počítač zabudovaný v tomto skvostu pro interiérové běhání má řadu obvyklých i nadstandardních funkcí. Za cenu 24 tisíc korun získáte vynikající stroj, který bude vašemu zdraví sloužit dlouhá léta.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: