Běžící pás

Jak vybrat skvělý stroj na běhání

Zkuste si nejdříve běžící pás z půjčovny

Hlavní stránka » Zkuste si nejdříve běžící pás z půjčovny

Běžící pás již pro běhavce dávno není pouhou nouzovou náhražkou v situacích, kdy není možné běhat venku. Mnozí si jej natolik oblíbili, že běhají výhradně na pásu a nemohou si to vynachválit.

Rozhodně se není co divit, protože běhání na pásu je totiž mnohem bezpečnější než běhání v terénu. Nehrozí vám například přepadení, pokousání psem, je s ním daleko menší možnost zranění. Vše máte pohodlně na dosah, nemusíte s sebou ani při dlouhém tréninku tahat občerstvení, protože vše je vždy pohodlně při ruce. Na páse také můžete běhat kdykoliv, bez ohledu na denní dobu, o nepřízni počasí ani nemluvě. A nemůžete nikde zabloudit :-)

Trénovat můžete pohodlně doma

Chcete-li začít pravidelně běhat, ale bydlíte ve městě, kde vás otravuje rušná doprava a smog, nebo už běháte, ale musíte vynechávat tréninky kvůli špatnému počasí, je pro vás běžící pás skvělou možností.

Pokud vás neláká trénovat ve fitcentru s mnoha dalšími stejně postiženými jedinci v řadě, můžete si dnes běžící pás pořídit jednoduše domů a trénovat hezky v klidu sami v doma. Na trhu se dnes nabízí běžící pásy v mnoha typech, provedeních i cenových relacích.

Běžící pás si můžete vypůjčit

Koupě běžícího pásu je samozřejmě nemalou investicí, obzvláště když vyžadujete kvalitu. Pokud si nejste jisti, že budete běžící pás dlouhodobě využívat, nebo zda vám bude vůbec vyhovovat, nabízí se dnes velice zajímavá možnost - výhodně si běžící pás vypůjčit.

Řada domácího fitness nářadí je totiž doma používána pouze jeden až dva měsíce, a potom už jen překáží nebo slouží jako drahý stojan na šaty. Chcete-li se tomu vyhnout, nejprve si běžící pás vyzkoušejte, a pak se teprve rozhodněte.

Zapůjčit si jej můžete na jakoukoliv dobu, již od jednoho měsíce. Nemusíte si pro něj ani nikam jezdit. Objednáte si ho telefonicky nebo prostřednictvím internetu a dovezou vám ho až domů, odborně sestaví a předvedou manipulaci s ním.

Po uplynutí doby zapůjčený běžící pás zase jednoduše odvezou.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář:
 

Komentáře

Šárka Havelková

03. 01. 2018

Dobrý den Ráda bych se zeptala zda je možnost běžící pás zapůjčit domů a za jakých finančních podmínek ? Děkuji za odpověď S pozdravem Havelková

Martina

07. 01. 2019

Dobrý den, kde je možné si běžící pás zapůjčit. A jaká je cena za půjčení. Děkuji za odpověď. Martina

Jana

19. 01. 2019

Mám zájem o zapůjčení pásu na běhání....