Běžící pás

Jak vybrat skvělý stroj na běhání

Značky běžících pásů

Které běžící pásy se nejvíce prodávají. Na trhu jich najdete bezpočet. Mezi nejhledanější a nejprodávanější patří zejména tyto značky - inSPORTline, Kettler a Olpran.

Běžící pásy inSPORTline

Vítkovský prodejce a výrobce fitness strojů a sportovních potřeb prodává pod svou značkou celou řadu běžících (nebo také běžeckých, běhacích) pásů. Má dvě modelové řady - domácí a komerční běžící pásy.

Běžící pásy inSPORTline koupíte pro domácí použití od cca 5 000 korun.

Běžící pásy Kettler

Více jak 60 let tradice, zkušeností a milióny spokojených klientů má na svém kontě německý výrobce fitness strojů. Rovněž Kettler má produktové řady, jsou tři - běžící pásy Basic, Advantage a špičková HKS, která vyniká maximálním komfortem a špičkovým zpracováním.

Nevýhodou je vyšší cena, běžící pásy Kettler koupíte za 20 tisíc a víc.

Běžící pásy Olpran

Běžecké pásy Olpran patří mezi oblíbené díky své nízké ceně. Některé typy koupíte i za méně než 3 tisíce korun, nevýhodou je ale nižší kvality. Koupíte je většinou už pouze ve výprodejích.

Který běžící pás vybrat?

Pokud budete volit kompromis mezi cenou a kvalitou, sáhněte po domácích běžících pásech inSPORTline. Vysokou kvalitu zaručují běžící pásy Kettler, cena je ovšem výrazně vyšší. Srovnatelné jsou kvalitou i profesionální běžící pásy inSPORTline.

Nízkou cenu, ale tomu odpovídající horší kvalitu nabízí i český Olpran.

Novinky běžících pásů

Článek budeme postupně aktualizovat o další značky a modely běžících pásů. Sledujte i novinky.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: